Сири і масло

Зараз сирне розмаїття, яке представлено на полицях супермаркетів, часом бентежить. Ми, ТМ Глобино, слідкуємо за прихильністю споживачів й на базі їх вибору формуємо свій асортимент. Він не широкий, але успішний. Такий успіх цілком зрозумілий: аромат та палітра смаку сирів бренду Глобино класична та має попит, і будь-який поціновувач сиру може придбати для себе улюблений «відтінок», від насиченого гостро-солоного до горіхово-солодкуватого, від твердого до плавленого.

Від бренду Глобино — сири тверді та напівтверді з природним дозріванням, що варять з пастеризованого коров’ячого молока. Для перетворення молока в сир ТМ Глобино використовуються додаткові натуральні інгредієнти: сіль, сичужний фермент в чистому вигляді або його аналоги та закваску мезофільних та термофільних бактерій.

Якщо потрібно швидко перекусити то пропонуємо від бренду Глобино найрізноманітніші плавлені сири. Їх можна взяти для звичайного перекусу, а можна використовувати як інгредієнт для різних страв, наприклад приготувати спагеті з сосискою та плавленим сиром, салат з моркви з плавленим сиром, омлет з плавленим сиром або крем-суп з плавленим сиром.

Познайомтесь з нашим асортиментом на сторінках каталогу.

Переглянути продукцію