ГЛОБИНО АГРО

«Глобино Агро» — одне з наймолодших підприємств групи компаній «Глобино», яке активно розвивається.

У користуванні фірми знаходиться 2200 га орної землі, на яких вирощується широкий асортимент сільськогосподарських культур, який постійно розширюється. Одна з пріоритетних цілей підприємства — збільшити площу оброблюваних земель в 6 разів протягом п’яти років.

«Глобино Агро» — важлива ланка корпорації, оскільки є елементом вертикальної інтеграції виробництва:

— Для підживлення ґрунтів використовуються органічні добрива вироблені ТОВ «НВП« Глобинський свинокомплекс ».

— Зерно, силос і сінаж, вирощені «Глобино Агро», як основу харчування великої рогатої худоби (корів і бичків) поставляють на «Глобинський м’ясо-молочний комплекс».

Виконання цих принципів дає колосальний ефект, який закріплюється в наступних етапах вертикальної інтеграції виробництва, через вирощування кормів для тварин, які забезпечують сировинну базу для «Глобинського м’ясокомбінату» та «Глобинського маслосирзаводу».

Рослинницьке підприємство ТОВ «Глобино Агро» знаходиться на півдні Полтавської області і входить до складу групи компаній «Глобино».

Сприятливий клімат і родючі ґрунти максимально сприяють успішному веденню сільського господарства рослинницького спрямування.

Поля «Глобино Агро» розташовані на території Глобинського району, який славиться ґрунтами з показником родючості «вище середнього» і «високий». Бездоганні природні фактори сприяють вирощуванню безлічі сортів популярних і перспективних агрокультур.

Основний курс розвитку підприємства – вирощування зернових культур і бобових культур, також насіння олійних культур.

«Глобино Агро» – компанія яка своєчасно забезпечує відмінними кормами.

Індивідуальна звітність_2020_рiк
Індивідуальна звітність_2021_рiк