ПРО НАС

Може здатися дивним, але, виявляється, ми їмо щодня. Без вихідних і відпусток, ще й кілька разів на день. І хтось постійно готує нам їжу! Ми знайшли цих самовідданих героїв — це Ти. Щоб у тебе при твоїй завантаженості ще лишався час на себе, ми у Глобино вирішили: допомагатимемо Тобі. Ось наші правила.

Правило вибору: має бути щось для всіх. 
У Глобино ми виготовляємо різні ковбасні та м’ясні продукти, сири та вершкове масло бо розуміємо: що треба враховувати смаки всіх, а це непросто.

Правило легкості: можна купити всюди.
Нас легко знайти у будь-якому супермаркеті, крамниці, магазинчику чи лавці. Ми є практично всюди, по всій країні. Бо знаємо, як неприємно, коли ти йшла за чимось улюбленим, а його раптом нема.

Правило простоти: все, що можна зробити простішим, треба зробити простішим.
Ми пакуємо все зручно, робимо продукти різного ступеня готовності та у різних форматах. Бо ж агов, дякувати Богові, ми живемо у двадцять першому столітті: можна вже і зручне, і смачне, і яке хоч — усе й одразу.

Правило якості: можна навіть дітям.
Ми собі вирішили так: робитимемо для всіх, як для дітей — якісно і безпечно. Щоб ніхто ні про що не турбувався зайвий раз — усі продукти Глобино можна не тільки дітям, а й навіть дорослим.

Правило задоволення: має бути смачно.
Тут без винятків і пояснень: смачно і крапка.

НАША МІСІЯ

Задоволення споживача якісною, безпечною продукцією під брендом Глобино, виробництво якої базується на кращих традиціях і досвіді минулого з використанням передових технологій і інновацій.

ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ

«Глобино» — один з провідних виробників ковбасних та м’ясних виробів на ринку України.

Зумівши об’єднати забуті традиції та рецептури з новими технологіями, компанія виросла з невеликої бійні в одного з найбільших гравців, який визначає нові тенденції у виробництві м’ясо-молочної продукції всього вітчизняного ринку.

У вертикально інтегровану структуру групи компаній «Глобино» на сьогодні входять підприємства, які забезпечують замкнутий виробничий цикл продажу готової продукції.

Збільшення та модернізація виробничих потужностей у поєднанні з ефективним менеджментом забезпечують сталий розвиток і вже вивели корпорацію в лідери вітчизняного продовольчого ринку. Постійно розширюючи асортимент продукції під ТМ «Глобино», група компаній також укрупнює масштаби своєї діяльності, освоюючи ринки.

Продукція «Глобинського м’ясокомбінату» і «Глобинського маслоcирзаводу» отримала визнання споживачів і професіоналів галузі, завоювала понад 30 медалей і дипломів, які підтверджують її бездоганну якість — пріоритет групи компаній.

Група Компаний

ГЛОБИНСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ

Якщо Прованс знаменитий чудовими винами та вишуканими кондитерськими виробами, провінція Брі — сирами з однойменною назвою, то невелике містечко Глобине стало відомим завдяки своїм ковбасним виробам. «Глобинський м’ясокомбінат» — провідне підприємство з багатими виробничими традиціями, яке на сьогодні входить до

Читати далі

ТОРГОВИЙ ДІМ “ГЛОБИНО”

Торговий дім «Глобино» — це 26 регіональних торгових представництв, які складають злагоджену мережу та активно розвиваються по всій Україні. Постійне вдосконалення в роботі зробило нас кращими у своїй справі — ми дбаємо про те, щоб на кожному столі була тільки

Читати далі

ГЛОБИНСЬКИЙ МАСЛОСИРЗАВОД

«Глобинський маслозавод» — популярний український виробник молочної продукції, лауреат і переможець численних конкурсів, активний учасник всеукраїнських виставок, надійний партнер і багаторазовий спонсор культурних заходів — об’єднує кращі традиції лідерства з новітніми поглядами на ефективне виробництво. Історія маслозаводу, яка починається з

Читати далі

М’ЯСОМОЛОЧНИЙ КОМПЛЕКС

ТОВ «НВП «Глобинський м'ясомолочний комплекс» — це м’ясомолочний напрям «Глобино». Потужне підприємство, що працює співзвучно з усіма ланками групи компаній.   Один з основоположних результатів його діяльності забезпечення на 9-10% в молочній сировині «Глобинський маслосирзавод».   Вирощування поголів'я корів молочного

Читати далі

ГЛОБИНСЬКИЙ СВИНОКОМПЛЕКС

Свинарство було і залишається головною галуззю національного сільгоспвиробництва. Група компаній «Глобино» визначила цей напрям як один з ключових у своїх планах розвитку. Фахівці «Глобинського свинокомплексу» відзначають кілька чинників, які обумовлюють сталий розвиток підприємства:    сучасні технології та обладнання;    високоякісний

Читати далі

ГЛОБИНО АГРО

«Глобино Агро» — одне з наймолодших підприємств групи компаній «Глобино», яке активно розвивається. У користуванні фірми знаходиться 2200 га орної землі, на яких вирощується широкий асортимент сільськогосподарських культур, який постійно розширюється. Одна з пріоритетних цілей підприємства — збільшити площу оброблюваних

Читати далі

Наша Історія

1998 рік

Першим з заснованих підприємств є ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат». Історія його розвитку почалася в 1998 році з невеликого виробництва - забійного цеху з добовою продуктивністю до 2 тонн м'яса. На початку своєї діяльності підприємство виробляло до 1 тонни ковбасних виробів на добу.

2003 рік

У 2003 році ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат» стає акціонером ТОВ «Глобинський маслосирзавод» і входить на ринок збуту.

2005 рік

Для задоволення власних сировинних потреб ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат» є ініціатором створення власних більш дешевих сировинних баз. У 2005 р. було розпочато інвестування в будівництво підприємства ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс», основна мета якого вирощування свиней, потужність поголів'я в 120 000 на рік.

2006 рік

До 2006 року ТОВ «Глобинський маслосирзавод» займався тільки виробництвом вершкового масла, яке реалізує по всій території України через дистрибюційну мережу ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат». У 2005 році на підприємстві розпочато проект з виробництва твердих сирів потужністю 9 тонн на добу. І вже в травні 2006 року перша продукція сирного цеху ТОВ «Глобинський маслосирзавод» з'явилася в торгових мережах України.

2007 рік

У 2007 році ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат» став співвласником ТОВ «НВП «Глобинський м'ясо-молочний комплекс». Це підприємство виступає сировинною базою як для м'ясокомбінату, так і для маслосирзаводу. На сьогодні підприємство налічує 570 голів доїльного стада, і 448 голів молодняку ​​для поновлення доїльного стада.

2013 рік

З 2013 року в групу підприємств ГЛОБИНО входить ТОВ «Глобино Агро» - одне з наймолодших і активно розвиваються підприємств групи підприємств «Глобино». ТОВ «Глобино Агро» забезпечує сировиною (сельськогосподарськими культурами) ТОВ «НВП «Глобинський м'ясомолочний комплекс» і ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс».

2015 рік

ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» отримав статус «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2015». Відзнаку яка підкреслює сильні сторони компанії – якість та стабільність.

2020 рік

Цей рік був продуктивним та насиченим для групи підприємств Глобино. ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» отримав офіційне підтвердження першості підприємства у своїй галузі, а саме, нагороду — «Підприємство року». ТОВ «Глобинський маслосирзавод» став переможцем Національної премії «Вибір країни 2020». Окрім цього ми провели ребрендинг з втіленням сучасних світових тенденцій. Група підприємств Глобино випустила новинки, які отримали хороші відгуки та визнання споживачів: флагманська лінійка сосисок Нямські, безлактозне масло, новий смачний формат — ковбаса варена Мортаделька, сардельки Мортадельки. Протягом 2020 року ми були генеральним спонсором МастерШеф та МастерШеф Професіонали. У всіх стравах, приготованих учасниками, використовувалося м'ясо ТМ «Глобино».